Overnachten in Eersel staat gelijk aan genieten

Stel, het is je eerste keer in Eersel en je hebt maar 48 uur om deze hotspot te verkennen. Wat moet je zeker doen, zien en/of proeven om
een goeie eerste indruk te krijgen van onze zeer veelzijdige gemeente? Lees mee, wij vertellen je er graag alles over! Om maar te starten
bij de basis; een slaapplek! In Eersel vind je altijd wel een overnachtingsplek die bij je past. Of je nu met de camper komt, of liever voor de Brabantse gastvrijheid van een bed & breakfast kiest; er is volop keus. Ook campings in het groen, een groepsaccommodatie of een klein-schalig luxe boutiquehotel; je vindt ze in Eersel! Om inspiratie op te doen voor een overnachtingsplek met je gezin, een vriendengroep of
met je geliefde gebruik je onze overnachten pagina, hier kun je eindeloos scrollen tussen alle mogelijkheden die onze gemeente je te
bieden heeft. Kortom; overnachten in Eersel staat gelijk aan genieten en daarom lichten wij hieronder een van dé vele parels van onze
Kempen alvast graag aan je uit.

 • WaterLodge TerSpegelt

  Verblijf op dit Recreatiepark in een super-de-luxe WaterLodge óp het water. Lekker luieren in je hangnet boven het water met uitzicht over de recreatieplas en wakker worden in een echt hemelbed, dat is glamping.. maar dan net even anders!

  WaterLodge TerSpegelt
 • BoksheideBuiten

  Verblijf in een van de luxe en volledig ingerichte gastenverblijven. Geniet met je gezin, familie, vrienden en vriendinnen op het sfeervol en gezellig erf. Stoere activiteiten zoals pony rijles voor kinderen behoren tijdens je verblijf tot de mogelijkheden! 

  BoksheideBuiten
 • Hof van Eersel

  Ben je opzoek naar rust en ruimte in een bourgondische omgeving? Hof van Eersel biedt haar gasten ruimte en privacy in 3 bijzondere vrijstaande gastenhuisjes, gelegen op een idyllisch landgoed van 1,5 hectare in een prachtige Kempische omgeving. 

  Hof van Eersel


Vanuit onze overnachtingsmogelijkheden ligt er een breed scala aan fiets en wandelroutes tot je beschikking. In Eersel kun je namelijk dwars door het natuurgebied de Cartierheide richting Postel fietsen, een tocht maken naar het prachtige Groot- en Kleinmeer tussen Vessem en Wintelre of naar de grafheuvels van Knegsel fietsen. Eersel heeft een rijke historie met vele streekverhalen en legendes zoals De Gloeiige landheer van Eersel, de Acht Zaligheden, de Teuten, de Contente Mens en de Mythe van de Kruidendokter. Weet je niet waar je moet beginnen? Bij verschillende logiesaccommodaties in gemeente Eersel vind je een overzichtsmap, waar we de mooiste routes al voor je hebben uitgestippeld! Zo kun je direct vanuit een knoop- en/of herkenningspunt starten opweg naar een lekker ontspannen toer door groene en bosrijke gebieden. 

"Bij verschillende overnachtingsmogelijkheden in gemeente Eersel vind je een overzichtsmap, waar we de mooiste routes al voor je hebben uitgestippeld!"

Wil je naast de wind in je haren tijdens een fiets en/of wandeltocht nog meer actie? Bekijk dan eens het aanbod aan activiteiten in onze gemeente Eersel. De omgeving nodigt uit om te ontdekken én eropuit te trekken. Bezoek een prachtige brouwerijtuin waar je een eigen gebrouwen Beerze biertje kan proeven, knuffel met alpaca's, jump zo hoog als je kunt bij Jump XL, laat de kids geschminkt worden en volg het kabouterpad of ontdek de omgeving op een wel heel bijzondere manier; vrroeeemm! En wanneer je van dat laatste gebruik maakt, stop dan vooal eens in onze gezellige winkelstraat, hier kies je voor lokale kwaliteit van hartje Eersel! Onze ondernemers verrassen je graag en staan altijd voor je klaar met een goed advies en de beste service. Heb je na het bekijken van bovenstaande activiteiten nog niet kunnen vinden waar je op hoopte? Neem dan eens een kijkje in onze UITagenda, hier vind je alle activiteiten die in de periode van jouw verblijf gepland staan. Gegarandeerd dat er iets leuks tussen staat! 

En voordat je dan weer vertrekt, ben je in ons gezellige Eersel altijd welkom voor de Brabantse gastvrijheid én om heerlijk bourgondisch te komen proeven. Van culinair genieten in een luxe restaurant tot knus dineren in een van de gezellige eetcafés op de historische Markt. En van iets lekkers scoren bij de lokale shops tot het vinden van een smakelijk souvenirtje voor het thuisfront, in Eersel hebben we voor elke lekkerbek een leuk adres! Maar ook in de andere dorpskernen van de gemeente Eersel tref je diverse restaurants aan met ieder haar eigen sfeer.

Zien we jou binnenkort 48 uur of langer terug in ons gezellige Eersel?Lunch met een fruitig biertje, borrelhapjes met een verfrissende mocktail, een lokaal drankje met lekkernij, een diner met een bijpassend rood wijntje of bourgondisch op stap met het 'Snoeperke' in de Kempen? Scroll gerust eens door onze lokale shops en restaurants via de bijgevoegde linkjes, het aanbod in onze gemeente is ruim. Zo eindig je die 48 uur in hartje Eersel vast en zeker voldaan. Of zoals ze vroeger tegen je zouden zeggen; je wordt met een volle buik thuisgebracht!

Ben je nog op zoek naar tips? Onder het kopje 'beleef onze kernen' vind je alle highlights per dorpskern van onze gemeente terug. Neem als voorbeeld smullen bij Deli Kaatje; aan de markt in Eersel vind je dit gezellige, sfeervolle winkeltje. Naast het ruime assortiment binnen- en buitenlandse kazen, kun je hier terecht voor o.a. charcuterie, tapas, broodsoorten, vers gebrande noten, wijnen, bieren, olie, azijn en mooi ingepakte cadeaus. Kortom een ware snoepwinkel voor de echte culinaire lekkerbek én de souvenir koning(in) voor wanneer je weer op huis aangaat! 

 

 

Wist je dat Eersel ook bekend staat om..